Plastická operace nosu

Plastická operace nosu - Rhinoplastika

Nos je důležitý smyslový orgán, který je patří k výrazným prvkům obličeje, nejen z praktického, ale i estetického hlediska. V případě, že nejste spokojeni s jeho tvarem či velikostí, nebo jste případně prodělali nějaký úraz, kterým byl nos poškozen, dostáváte se k důležitému rozhodnutí, které by Vám mohlo opět vrátit sebedůvěru a tím i změnit život.  

Estetické operace nosu  patří, stejně jako plastické operace prsou, k těm nejběžnějším, takže v případě, že si vyberete některou z námi doporučených  klinik estetické chirurgie , tak by mělo samozřejmě vše proběhnout naprosto v pořádku.

Plastické operace nosu mají samozřejmě různý průběh, nicméně ve většině případů se provádí v celkové anestezii, běžná je i lokální anestezie. Po operační průběh může být také jiný, ale u převážné většiny pacientů trvá pooperační péče cca. 1 měsíc, z toho je zhruba na 3 až 5 dnů tampodáda ( můžete dýchat pouze ústy ).  Po operaci Vám může natékat obličej v oblasti očí. Stehy se vytahují mezi 7 a 14 dny a do jednoho měsíce se odstraňuje sádra.